Forum dyskusyjne Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WSH Strona Główna -> Geodezja i Kartografia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baster
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście teraz na studiach trzeba się mocno starać żeby wylecieć z kierunku... Wink Powodzenia i do zobaczenia w październiku;)

czarna_13
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 12:23 pm    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Witam i serdecznie pozdrawiam wszystkich z pierwszego roczku GIK ja złozyłam papiery w pt do konca mc mam czekac na list mam nadzieje, że bedzie pozytywnie rozpaczony i do zobaczenia w pazdzierniku.Czy ktos jest moze z Wrocka jesli tak to z jakiej okolicy moze zabierzemy sie razem np. na pierwsze zajecia Smile jak by co to zapraszam czarna_13@o2.pl do miłego
czarna_13
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pon Paź 18, 2010 5:32 pm    Temat postu: zapytanie Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich moje pytanie brzmi tak: poszukuje ksiazek do analizy i algebry wersje papierowa.Jakby co zapłace, nie zniszcze -pozycze -nie pogryze albo odwzajemnie sie w inny sposób dogodny dla obu stron.Czekam na informacje, ma ktos cokolwiek co moze mi pomóc z drugiego roczku Question Exclamation
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WSH Strona Główna -> Geodezja i Kartografia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: