Forum dyskusyjne Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

certyfikaty energetyczne budynków

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WSH Strona Główna -> Studia Podyplomowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
q
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 8:44 pm    Temat postu: certyfikaty energetyczne budynków Odpowiedz z cytatem

Witam.
Zamierzam podjąć studia na kierunku audyt energetyczny i certyfikacja i w związku z tym mam prośbę do osób które takie studia już rozpoczęły. Napiszcie kilka słów jak wam się studiuje w WSH, jacy są wykładowcy, jakie dokładnie są przedmioty i które z nich kończą się egzaminem, a które zaliczeniem i czy trudno jest zdać egzaminy lub uzyskać zaliczenia.
Będę wdzięczny za każdą informację i opinię na temat tych studiów i ogólnie uczelni.
Jeszcze jedno pytanie, na stronie internetowej WSH znalazłem informacje że czesne wynosi 350 zł miesięcznie, a ile wynosi koszt całych studiów (przez ile miesięcy należy pomnożyć to 350 zł). Zazwyczaj rok akademicki trwa 9 miesięcy, ale bywają odstępstwa od tej reguły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwona
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również zamierzam podjąć studia na tym kierunku od lutego. Jeżeli chodzi o opłaty, to z tego co mi wiadomo, to będzie to 10 x 350 PLN. Jak wejdziesz na stronie głównej WSH w Rekrutacja-Wnioski i druki-Deklaracja opłat miesięcznych, to zobaczysz jak rozłożone są opłaty.
Mam nadzieję, że na Twoje pytania ktoś odpowie. Sama jestem ciekawa jak jest...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Domma
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś kto studiuje na tym kierunku, albo studiował może się wypowiedzieć czy warto? Chcę się wybrać,a le najpierw wolałabym poznać opinie studentów.
Dzięki za wszelkie wskazówki!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WSH Strona Główna -> Studia Podyplomowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: