Forum dyskusyjne Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kilka pytań.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WSH Strona Główna -> Geodezja i Kartografia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czarna_13
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 4:52 pm    Temat postu: zaytanie Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanko czy moge sie na kogos powołac kto juz złożył dokumenty na I rok GIK ?Prosze o odpowiedz Question chce złożyc dokumenty w pt. (PODUSZKA moge na Ciebie?)A może ktos nowy idzie to oboje skorzystamy czekam wiec na info Smile
czarna_13
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 7:10 pm    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

Witam zastanawiałam sie dlaczego płacimy we wrzesniu idac w pazdzierniku czyli płacimy do przod czy jak to jest ?ktos wie?Mam na mysli zocznie .
Poduszka
wygadany

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 11:19 pm    Temat postu: Re: witam Odpowiedz z cytatem

czarna_13 napisał:
Witam zastanawiałam sie dlaczego płacimy we wrzesniu idac w pazdzierniku czyli płacimy do przod czy jak to jest ?ktos wie?Mam na mysli zocznie .

No niestety mimo tego, że studia zaczynają się w październiku to płacimy również za wrzesień Smile Trudno.. taki urok trybu zaocznego. Smile
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
czarna_13
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 6:26 am    Temat postu: dop Odpowiedz z cytatem

Witam to troche przykre ze płacimy jas stacjonarne , ale skoro takie nasze życie no cóż a mozesz mi napisac jakie przedmioty sa i czy sa jakies na zaliczenie, jak jest z angielskim chodzi mi o poziom czy trudno ?Jak zawsze jakies obawy sie pojawiaja Sad ew. na czarna_13@o2.pl DZIĘKUJE
naadziejaa
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 11:14 am    Temat postu: Re: dop Odpowiedz z cytatem

czarna_13 napisał:
Witam to troche przykre ze płacimy jas stacjonarne , ale skoro takie nasze życie no cóż a mozesz mi napisac jakie przedmioty sa i czy sa jakies na zaliczenie, jak jest z angielskim chodzi mi o poziom czy trudno ?Jak zawsze jakies obawy sie pojawiaja Sad ew. na czarna_13@o2.pl DZIĘKUJE

na koniec pierwszego semestru jest test taki z angielskiego pytania zamknięte i na podstawie tego przydzielają Cię do grupy podstawowej średniozaawansowanej lub zaawansowanej... Smile z tego co wiem to nie jest cięzko zaliczyc angielski bo trzeba być na zajęciach i coś się zgłaszać a na koncu pozytywnie napisać sprawdzian. Smile a na pierwszym roku masz takie przedmioty jak algebra, analiza statystyka, filozofia, geodezyjne pomiary szczegółowe, rachunek wyrównawczy, fizyka, informatyka, technologia informacujna...itp z większością nie ma problemów Smile po pierweszym semestrze są dwa egzaminy a po drugim cztery... jak się dobrze postarasz to nawet można być zwolnionym z egzaminów i warto się starać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
czarna_13
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 10:49 am    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

No fakt troche tego jest spoko mam nadzieje ze sobie poradze(nie ma co sie przejmowac na zas) wiec do miłego
czarna_13
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 1:08 pm    Temat postu: plan zajęc 2010' Odpowiedz z cytatem

Witam czy ktos widział może plan zajec czy jeszcze nic nie wiadomo?jak by co prosze o odpowiedz.Ja szukałam ale bezskutecznie.
naadziejaa
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma jeszcze żadnego planu Smile jak znam zycie to bedzie dopiero w październiku... Smile w tamtym roku, w ostatni dzień czyt. piątek przed pierwszym zjazdem dali podział na grupy... nie pamiętam jak było dokładnie z planem Smile więc czekaj cierpliwie Smile
Powrót do góry
czarna_13
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 4:20 pm    Temat postu: ;-) Odpowiedz z cytatem

Oki bede czekac jak i reszta ludków dzieki za odp.
czarna_13
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 6:36 pm    Temat postu: Plan zajec Odpowiedz z cytatem

Witam widze że architektura ma już plan zajec czy komus może udało sie znalezc dla GiK?Widzimy sie w sobote o 10.00 do miłego.Jedzie ktos może z Kozanowa lub okolic?Moze spotkamy sie przed wejsciem bedzie weselej;-)Nas tez podziela na grupy?;-( Confused
wujek jay jay_
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podział na grupy na pewno będzie...za dużo nas tak razem by było Wink ,a plan pewnie na dniach się pojawi Very Happy
naadziejaa
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plany są już na stronie Smile dla zainteresowanych Smile trzeba się tylko zalogować na stronie
Powrót do góry
wujek jay jay_
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużo trochę tych zajęć jak na początek Wink Very Happy i to od samego rana Sad hehe ,a na jakiej ulicy są zajęcia i czy jakiś podział na grupy jest czy to na miejscu się okaże?
czarna_13
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 6:35 pm    Temat postu: zapytanie Odpowiedz z cytatem

Witam z tego co patrzyłam to zajec nie ma az tak duzo poradzimy sobie w/g planu(terminy zjazdów: (2) 16-17 X, (3) 6-7 XI, (4) 13-14 XI, (5) 20-21 XI, (6) 04-05 XII, (7) 11-12 XII, (Cool 18-19 XII, (9) 08-09 I, (10) 15-16 I) bo z tego wynika raz w mc. mamy spokój wiec jakos mozna sobie poradzic bo teraz mamy dwa a potem 3 ale spoko.Też mam pytanko odnosnie podziału na grupy (w planie jest grupa A-B-C oraz gr1 gr2 )bo nie udało mi sie znalezc-ktos cos widział?Jest ktos na GIK Z Wrocka?
Smile Laughing ps. gdzie mamy zajecia w sobote(od 13,00)?
naadziejaa
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podział na grupy pojawi się jeszcze na stronie. zajęcia odbędą się na ul. Wojrowickiej
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WSH Strona Główna -> Geodezja i Kartografia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: