Forum dyskusyjne Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

rąbek tajemnicy z życia studenta;)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WSH Strona Główna -> Architektura Wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaszka
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 12:22 pm    Temat postu: rąbek tajemnicy z życia studenta;) Odpowiedz z cytatem

hej, waham się pomiędzy waszą architekturą wnętrz a tą we wsus-ie w poznaniu. co prawda mamy dopiero grudzień, ale muszę się zdecydować już teraz, bo niestety nie mam czasu na robienie teczki tylko "na wszelki wypadek", a wiem, że u was teczki nie ma:)

a w decyzji tej bardzo mi ktoś pomoże, jeśli wyjaśni kilka spraw bardzo wpływających na jakość życia codziennego studenta;)

1.jakiś czas temu czytałam posty ludzi żalących się na dojazdy, bo szkoła ma dwie siedziby, nie tylko oddalone od centrum, ale i od siebie nawzajem, więc nawet nie ma mowy o wynajęciu czegoś w pobliżu, co pozwoliłoby mieć zawsze blisko. Czy sytuacja nadal tak wygląda z dojazdami?

2.wiem, że proporcje płci na kierunku są bardzo na niekorzyść mężczyzn. a ja jestem na 3 roku kierunku wybitnie kobiecego i fajnie byłoby mieć jednak koedukacjęSmile Stąd pytanie - jak się miewa integracja z innymi wydziałami?

z góry dziękuję za odpowiedź na ten przydługawy post;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yvvonka
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. jeżeli chodzi Ci o AW to na pewno wszytsko odbywa się w jednej "siedzibie" ;D hehe jak można to tak w ogóle nazwać;D AW mają zajęcia na grabiszyńskiej 241 przystanek hutme ;D

2. z tego co ja wiem, nie miewa sie intergracja z innymi wydziałami;)

a jeżeli chodzi o szkołe.. to moim zdaniem: kierunek jest świetny, zajęcie fajne, ludzie spoko, ale kwestia kosztów i wyglądu zewnętrznego tragedia.. ;] jest bardzo industrial ;D

elloo, Iwona
jaszka
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 6:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki piękne Smile
Powrót do góry
EvE
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanko droga nie strasz ludzi:) Very Happy Mamy cudowne warunki nuki i niesamowicie wspaniałych wykładowców i ogółem cud miód Laughing
Powrót do góry
agnieszka89
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze mówiąc to ja nie widze tego tak rozowo...
wg mnie, jesli troche wczesniej rysowalas/malowalas itd to nie warto isc do tej szkoly-bo nic Cie nie nauczy, ja jestem po 6letniej szkole artystycznej i troche zaluje czasu i kasy... ale jesli zaczynasz, to pewnie spodoba Ci się Smile

co do facetow - faktycznie nie ma ich zbyt wielu, ale chyba nie po to idziesz na studia (swoja droga na politechnice jest ich az nadmiar!) zajecia z architektury są na grabiszynskiej -prawie na koncu, wiec od rynku to nie jest jakos bardzo daleko, jak znajdziesz mieszkanie gdzies w okolicy, to 10 min na piechote, zobacz sobie na planie:)

wszystkie inne kierunki są w innych miejscach, ale tam nie ma potrzeby jechac, w naszym budynku tez jest dziekanat, wiec wszystko tam mozna zalatwic Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sarena
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do was ogromną prośbę,a właściwie to..ogromną ilość pytań : )
jestem dopiero w I LO,ale poważnie myślę nad WSH dlatego czy ktoś mógłby mi powiedzieć na przykład jakie przedmioty zdawał na maturze? Czy ogólnie poziom uczelni jest wysoki? Bo do wyboru mam tę właśnie Szkołę, ASP Wrocław i ASP Kraków,chociaż w grę wchodzą głównie te dwie pierwsze.
Z góry dzięki wielkie za odpowiedź Smile
Powrót do góry
kroopka
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedźcie mi szczerze jak w praktyce wygląda ta szkoła, zajęcia, poziom nauczania itd. bo po przejrzeniu komentarzy na forum nie mogę dojść do żadnego konkretnego wniosku. Kasa wyrzucona w błoto? Czy może jednak można coś z tej szkoły wynieść? Wink
Powrót do góry
EvE
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zupełnie serio to : szkoła ma ogólnie poziom średni ale w dobrym tego słowa znaczeniu,mam na myśli że wymagają tego co jest konieczne i nic ponad to Smile Oczywiście mamy wykładowców ambitnych i AMBITNYCH jak np pan P.W ale jak się chce studiować to cóż.. Trzeba zacisnąć zęby i kuć Laughing Mamy sporo godzin zajęć z przedmiotów artystycznych(ja jestem na zaocznych) i ogólnie każdy weekend zawalony od rana do nocy ale jest spoko Wink A ze szkoły raczej nic nie wyniesiesz bo ochrona czuwa Laughing hihihihi Laughing
Powrót do góry
kroopka
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli wnioskuję, że ogólnie nie jest źle.. Razz To dobrze, bo prawdopodobnie w październiku was odwiedzę xD Tylko, że na dziennych Wink I ciekawi mnie jak to jest z rozkładem zajęć na dziennych Razz
Powrót do góry
Kalina
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, mam do Was pytanie dotyczącego zajęć praktycznych na waszym kierunku a konkretnie o ich poziom Smile Nie skończyłam żadnej szkoły artystycznej ale kompletnie zielona jeśli chodzi o rysunek to też nie jestem:) Jeśli mógłby ktoś napisać jak to mniej więcej wygląda będę wdzięczna Razz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WSH Strona Główna -> Architektura Wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: