Forum dyskusyjne Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wszystko o AW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WSH Strona Główna -> Architektura Wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cicha
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że spotkamy się na pierwszych zajęciach, bo przecież muszą nas przyjąć Razz Ja nie przyjmuję innej opcji.
Na 8 będzie ciężko... To masz zamiar codziennie dojeżdżać? Jeżeli tak, to rzeczywiście będzie ciężko. Ja sobie tego nie wyobrażam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fischikella
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zobacze po pierwszych tygodniach....ale Ty z bielawy to nie masz szans na dojazd Razz ja mam blizej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
madziagesta
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez sie wybieram na dzienne;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kroopka
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja także Razz to już jest na 4 Smile
Powrót do góry
Cicha
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne znalazłoby się więcej Razz A powiedzcie mi, kiedy składałyście wszystkie dokumenty? Boję się, że dla mnie zabraknie miejsca Very Happy
Powrót do góry
Justina
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cicha uwierz że naprawdę przyjmą wszystkich Wink
madziagesta
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja skladalam 30 czerwca;p
Powrót do góry
Cicha
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też 30 czerwca Razz Rozsądek podpowiada łatwą kalkulację (a nie jestem ścisłowcem), iż studenci=kasa, więc nie powinnam się martwić o brak miejsc, ale zawsze jest "a jeśli..."
Powrót do góry
madziagesta
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dokładnie..mi każdy powtarza ze na prywatna i tak czy tak się dostane..chyba ze będzie mało chętnych i po prostu nie otworzą tego kierunku....chociaż nie wydaje mi się żeby na architekturę było mało chętnych;p ale jak nie mam niczego na papierku to bd się nadal bać;p
Powrót do góry
student
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 2:09 pm    Temat postu: DO PRZYSZŁYCH STUDENTÓW WSH!!! Odpowiedz z cytatem

Jak zaczelam uczeszczac na te rabnieta uczelnie to tez mialam wiele obaw i pytan. Po kilku miesiacach watpilam, ale nie zaluje tego ze chodze wlasnie na wsh, bo robie to, co lubie.

CO jest jednak najwazniejsze mili studenci? NIE DAJCIE SIE WALIC W D...!!
Nie beda wam szli na reke, profesorzy potrafia ludzi zjechac mimo tego ze sie staraja a o dziekanie nei wspomne, bo ma nas w d... nic nie robi i potrafi tylko odpowiadac: jak pani chce tu chodzic to niech pani placi za warunki ( do dziewczyny po ciezkiej chemii, ktora blagala o miesieczne przesuniecie egzaminu) a kredyt studencki? Musisz placic za szkole regularnie za szkole zeby go otrzymywac, ale niestety dostajesz go z opoznieniem i nie masz jak zaplacic. Otrzymujesz zawiadomienie ze potrzebna jest zaswiadczenie dxziekana, ktorego niedostaniesz, bo d.. stwierdzi, ze nie placisz i nie interesuje go to, ze nie masz jak. Kolejna sprawa - ty nie mozesz sie spozniac, sa jakies pier.. listy obecnosci idace do dziekana, ale profesorzy jak ich nie ma i nie mozesz dostac korekty to jest dobrze. Czasem na twoje zajecia przychodza studenci innych szkol i zajmuja TWOJ!!! czas zajec za ktory placisz!!! A jak pojdziesz z tym do dziekana to uslyszysz... "a co ja na to poradze". Generalnie rzecz biorac, dziekan to d.. i mozecie liczyc tylko na siebie, macie byc nie do zdarcia i walczyc o swoje !!! Zycze wam owocnych studiow, zdobywania wiedzy i jak najwiecej milych doswiadczen!!! POdchodzcie do wszystkiego kreatywnie a naprawde bedzie fajnie:)
Powrót do góry
student
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeszcze jedno ... nie martwcie sie o papierki, plan zajec ktory zmieni wam sie z tysiac razy i inne tego typu sprawy. Wymagania poczatkowe tez sie czasem zmieniaja o 180 stopni! Najlepiej sobie wszytsko zapisujcie i przeczytajcie sobie regulamin. Ja zamierzam z tym wlasnie regulaminem zalatwiac problemy swoje i kolegow. Nie mam zamiaru juz poblazac niczemu bo place za te uczelnie pieniadze, na ktore ciezko pracuje. W tej szkole nigdy nic nie wiadomo i nie wiesz czego sie spodziewac. Czasem o tym ze nie ma zajec dowiadujesz sie na 5 min przed ich rozpoczeciem - jesli jeszcze nie czekasz na nie godzine:)
Powrót do góry
madziagesta
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no prosze..widze ze nie bedzie za kolorowo..ale w sumie nie spodziewalam sie niczego wielkiego...kazda szkola jest taka sama...jak sie chce cos miec z tego zycia to trzeba to przezyc;p
Powrót do góry
Cicha
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiem, że w pierwszej chwili prawie się rozpłakałam. To brzmi jak koszmar! Szczególnie, że dziekan był dla mnie taki miły, gdy przyszłam rozmawiać o stypendiach...
Ale po chwili ochłonęłam. W końcu to szkoła prywatna, czyli będę tylko chodzącym czesnym. Gdyby się w to zagłębić, to przecież w liceum było tak samo - liczyły się tylko regulaminy świadczące na niekorzyść uczniów, które notorycznie łamano "dla naszego wspólnego dobra". Trzeba było się o wszystko wykłócić i porządnie poirytować biegając od drzwi do drzwi.
Student - wielkie dzięki za ostrzeżenie Smile Pierwszą moją lekturą będzie regulamin. Jeżeli wolno mi coś zasugerować; trzymajmy się razem, bo mamy wtedy większą siłę przebicia Very Happy
Powrót do góry
lovereggae
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak tak czytam, to chyba większość idzie na dzienne...

ale z innej beczki. może ktoś wie jak to jest z tymi złotymi i diamentowymi indeksami...trzeba składać jakieś wnioski, upominać się..? czy może oni tak sami z siebie...?

aha. a legitymacje można już we wrześniu odebrać?
pomocy. pozdr
student
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WLasnie trzymajcie sie razem to bedzie dobrze:) A

DIAMENTOWY INDEKS:

Na stronie wsh sa druki do pobrania, musisz to wydrukowac i od razu trzeba bylo zlozyc wniosek - ja tak zrobilam, a jak nie to od razu jak przyjdziesz na uczelnie. Jak cos bedzie nie tak to sie kloc i przeslij papierki do kwestury. oilezanki tez sie za pozno obudzilu ale jakos im sie udalo to zalatwic.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WSH Strona Główna -> Architektura Wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: