Forum dyskusyjne Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PROSZĘ O POMOC!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WSH Strona Główna -> Architektura Wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madzia92
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 7:24 pm    Temat postu: PROSZĘ O POMOC! Odpowiedz z cytatem

Cześć, chciałabym studiować na WSH ale nie rozumiem pewnych rzeczy ... albo jestem zawieszona albo po prostu nie orientuje się zbytnio w tym wszystkim. Mianowicie opłata czesnego za miesiąc na Architekturze Wnętrz wynosi 560 zł studiuje się przez 3.5 roku czyli 7 semestrów czyli jeden semestr ile to miesięcy ? Rok akademicki trwa 9 miesięcy tak ? więc jeden semestr to 4.5 miesiąca ? Czyli rok studiów kosztowałby 5040 zł ? Na stornie pisze że płaci się za 10 miesięcy..to ile ten rok trwa? Bo się już pogubiłam ..albo jestem na to za głupia Embarassed Help! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cicha
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy semestr ma 5 miesięcy (dolicz sobie wrzesień i Ci wyjdzie).

11.07.2010
ZARĘCZONA :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WSH Strona Główna -> Architektura Wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: