Forum dyskusyjne Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kilka pytań

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WSH Strona Główna -> Gospodarka Przestrzenna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
awsch
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 6:19 pm    Temat postu: kilka pytań Odpowiedz z cytatem

mam kilka pytan odnosnie tego kiedunku.od pazdziernika planuje rozpoczac tu nauke i zastanawiam sie czy jest bardzo ciezko szczegolnie interesuje mnie matemayka i fizyka jest znosnie czy trzeba sie bardzo mocno do nich przykładac?i czy na dziennych studiach zajecia trwaja od poniedziałku do piatku czy krocej?pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szumi
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Sob Kwi 19, 2008 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy na jakiego wykładowce trafisz jak wszędzie Wink jak trafisz na lepszego będzie w miarę luz jak na gorszego to będziesz sie uczyłWink ale tak jest a każdej uczelni;) na 1 semestrze GP 1 rok miało wolny jeden dzień była to środa tera Na 2 semestrze nie ma żądnego;)
89martusiaa89
nieśmiały
nieśmiały

PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz 6 czerwca jest promocja - nie trzeba placic wpisowego (300 zl) ale jesli ja mieszkam nad morzem czy moje papiery do szkoly moze złozyc moja ciocia ktora mieszka we Wroclawiu wlasnie tego 6 czerwca zeby nie placic wpisowego czy musze to zrobic osobiscie? czy poczta?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WSH Strona Główna -> Gospodarka Przestrzenna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: